Marta Le Rütte versterkt Borghese Real Estate

22 september 2021

Ontwikkelen met lef. Met visie op duurzaamheid en functionaliteit. Dat is de ambitie van Borghese. Marta Le Rütte gelooft in deze visie en gaat daarom ons team versterken als Real Estate Developer in ons groeiende portfolio. Met veel ervaring op diverse gebieden binnen vastgoed-ontwikkeling en makelaardij heeft ze een goed track record opgebouwd. Daarom is het team van Borghese Real Estate blij met de komst van Marta.

Met ruim tien jaar aan kennis en ervaring voegt Marta waarde toe voor Borghese Real Estate. Haar ervaring deed ze onder meer op bij partijen als AM in Utrecht en Panta Rhei Healthcare Real Estate in Amsterdam. Ze heeft diverse projecten ontwikkeld zoals bijvoorbeeld: Pablo in Utrecht, Brinkhuis in Vianen en grondgebonden koopwoningen in Vianen.

“Een nieuwe toekomst bieden aan locaties en gebouwen met respect voor de omgeving en inspiratie uit het verleden” dat drijft Marta.  

Het ontwikkelen van (zorg)woningen op stedelijke inbreidingslocaties, uitleggebieden of herontwikkeling van landgoederen: Marta is van vele markten thuis. Per 30 augustus is zij gestart in haar nieuwe rol. 


Ontwikkelen met lef. Met visie op duurzaamheid en functionaliteit. Dat is de ambitie van Borghese. Marta Le Rütte gelooft in deze visie en gaat daarom ons team versterken als Real Estate Developer in ons groeiende portfolio. Met veel ervaring op diverse gebieden binnen vastgoed-ontwikkeling en makelaardij heeft ze een goed track record opgebouwd. Daarom is het team van Borghese Real Estate blij met de komst van Marta.

Met ruim tien jaar aan kennis en ervaring voegt Marta waarde toe voor Borghese Real Estate. Haar ervaring deed ze onder meer op bij partijen als AM in Utrecht en Panta Rhei Healthcare Real Estate in Amsterdam. Ze heeft diverse projecten ontwikkeld zoals bijvoorbeeld: Pablo in Utrecht, Brinkhuis in Vianen en grondgebonden koopwoningen in Vianen.

“Een nieuwe toekomst bieden aan locaties en gebouwen met respect voor de omgeving en inspiratie uit het verleden” dat drijft Marta.  

Het ontwikkelen van (zorg)woningen op stedelijke inbreidingslocaties, uitleggebieden of herontwikkeling van landgoederen: Marta is van vele markten thuis. Per 30 augustus is zij gestart in haar nieuwe rol.